Tarafımıza Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret ve Web Tasarım projelerini ne kadar sürede teslim ediyorsunuz ?

E-Ticaret sistemleri ve Web tasarım için minimum teslim süremiz 5 gündür ve teslim süresi, müşterinin gereken içerikleri ne kadar hızlı sağladığına bağlı olarak kısaltılabilir veya uzatılabilir.

Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik tasarımını ne kadar sürede teslim ediyorsunuz ?

Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik için minimum teslim süremiz 3 gündür ve teslim süresi, müşterinin gereken içerikleri ne kadar hızlı sağladığına bağlı olarak kısaltılabilir veya uzatılabilir.”

Hangi tür işletmelerle çalışıyorsunuz ?

K-Plan Yazılım Hizmetleri olarak, sektör ayrımı yapmadan her türden işletme için yüksek kaliteli projeler geliştirmeyi hedefliyoruz.

E-Ticaret Sistemlerinin teslimi sırasında hangi bilgiler sağlanır ?

E-Ticaret sistemlerinin tasarım ve geliştirme aşamaları tamamlandıktan sonra, müşterinin etki alanında kurulum sırasında gereken bilgiler sağlanır. Süreç ve çalışma şeklinin anlaşılması ve anlaşılmasının ardından ilgili bilgiler sunulur.

Logomuzu sıfırdan tasarlatmak istiyorum. Hangi bilgilere ihtiyacınız var ?

Öncelikle logonun sektörünüzdeki imzanız olduğunu unutmamalıyız. Logo tasarımı için sektörünüz, şirketinizin adı, varsa şirket renkleri (yoksa sektörünüze en uygun ve çekici renkler seçilir) ve tasarım konusunda bir fikriniz varsa bunları tanımlamalı veya kabaca bir taslağı sağlamalısınız. Bu şekilde özel logo tasarımları oluşturabiliriz.

Müşterilerinizle nasıl sözleşme yapıyorsunuz ?

K-Plan Yazılım Hizmetleri’nde bir proje başlangıcında müşterilerimizle şirketimiz arasında karşılıklı bir anlaşma imzalanır. Sözleşme, müşterilerimizi zor durumda bırakacak hükümler içermez, sadece karşılıklı güven oluşturma amacı taşır.

Ofisinizi Ziyaret Edebilir Miyiz ?

Evet, İstanbul’daki ofisimizi her zaman ziyaret edebilirsiniz ve bir proje üzerinde çalışıyorsanız bize başvurarak destek alabilirsiniz. Almanya’daki ofisimiz şu anda daha iyi hizmet sunmak için hazırlanıyor.